gode og mette etter taco pizza, litt godt å drikke og herlige barn.
Nå er det stille og rolig, barna tegner, mor blogger og strikker om hverandre og i bakgrunn er det Fleksnes:)
På strikkepinnene er det for tiden litt julegaver og litt sånn gjøre ferdig/halvferdig strikketøy som jeg har lovt meg selv og bli ferdig med før jeg begynner på ett nytt prosjekt men det er sannelig ikke lett for det er jo så mye fint å lage.
Ha en fortsatt fin lørdagskveld der ute-
Klem fra Eli

GOD kveld kjære du! Høyres ut som om du har det fint! :)
SvarSlettStor klem frå Elin :)
Høyrest ut som ein flott kveld!
SvarSlettKos deg vidare♥
Herlig hverdagslykke!! Og kjener meg igjen med slike halvferdige håndarbeid..
SvarSlettHa en fin helg videre,Eli!!
klem♥
Hei Eli :)
SvarSlettTusen takk for varmende og koselig kommentar på bloggen min :) Jeg har funnet frem filmen til deg.. med julemusikk .. hihi. Her er linken:
http://putitinabox.blogspot.com/2008/12/som-lovet-her-er-f-i-l-m-e-n.html
Håper du har nytte av den. For å gjøre den litt stivere, anbefaler jeg å stryke vliselin bak fõret. Lykke til :)
Og selvsagt er det ok at du syr deg ett skjerf. .. hehe, det er jo nettopp derfor jeg legger ut det jeg lager, slik at andre kan bli inspirert. Skjerfene er jo sydd på en to tre, ja, faktisk kjappere enn posene ;-D
Ha en nydelig uke!
klemmer fra Ida
Hei
SvarSlettSå koselig!
Ha en fin dag videre
Klem :D